Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.

Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

lloret, 2.2.2011 -
Dobrý den, mnohokrát Vám děkuji za odpověď...přemýšlím nad možnou "nevyvážeností" vztahu...ale problém přichází spíše z partnerovy minulosti.Ráda bych Vás ještě tímto poprosila, zda mě tento rok čeká stěhování?Už poslední otázka, za jejíž odpověď Vám předem děkuji.


Dobrý den, měla jsem na mysli Váš kritický náboj a přitozenou potřebu ovládat silou tam, kde z druhé strany se nabízí spíš diplomacie, potřeba sdílet a mít. Stěhování pro Vás domnívám se není problém, a letos bude či nebude zejména podle Vašeho přání. Je asi na Vás, co zohledníte...LA


lloret, 31.1.2011 -
Dobrý večer, ráda bych se zeptala, zda jistý problém, který se vyskytl v současné době nenabourá vztah s mým přítelem a podaří se nám jej překonat. Děkuji velmi pěkně.


Dobrý den, jestli není za "problémem" právě váš vztah, jeho nevyváženost, můžete to zvládnout. Nelze ale přítele do ničeho nadirigovat, byť s nejlepšími úmysly. Přeji Vám pevnou vůli...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku