Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

maariska, 6.4.2008 -
Dobrý den paní Ljubo.Omlouvám se za nedostatečné informace.Zcela jistě jsem se narodila ...Informace byly potřeboné k tomuto vzkazu: Dobrý den paní Ljubo.Poslední dobou se mi moc nedaří v mém osobním životě.Poslední dobou se cítím hodně sama tím nemyslím rodinu ale hlavně přátelé.Také jsem již delší dobu bez přítele.Myslíte že je možné,že bych v nejbližší době přestala trávit čas sama a třeba se i zamilovala? ¨... Velice vám děkuji za odpověď.


Dobrý den, ohlédněte se v čase a vzpomínejte, jestli v posledních třech letech čím dál tím víc nemluvíte? Jestli jste v jednání přirozená, jestli nejistotu v tom, jaká je Vaše cena, nezakrýváte právě mnoha slovy? Pokud ano, nedovoluje Vám to pořádně vnímat lidi kolem sebe a sama si nechtěně vytváříte osamocení. Víc naslouchejte, míň mluvte a jednejte jako dřív - podle rozumu. Tím svoji ženskost neztratíte, ale uvolníte pro ni prostor. Láska bude...LA


maariska, 5.4.2008 -
Dobrý den paní Ljubo.Poslední dobou se mi moc nedaří v mém osobním životě.Poslední dobou se cítím hodně sama tím nemyslím rodinu ale hlavně přátelé.Také jsem již delší dobu bez přítele.Myslíte že je možné,že bych v nejbližší době přestala trávit čas sama a třeba se i zamilovala? ¨... Velice vám děkuji za odpověď.A.


Dobrý den, v registraci uvádíte jiný čas narození než ve svých otázkách. Když nechcete přijít na konzultaci, kde bychom i čas mohly zpřesnit, zjistěte svůj čas narození v porodnici nebo na matrice (už jsou na to zvyklí - za mírný poplatek).
Bez toho nemá cenu dál odpovídat...LA


maariska, 11.2.2008 -
Dobrý den, jdu s přáteli na ples s sejdu se i s jedním mužem který je mi velice sympatický.Myslíte že bych mohla na oslavě uspět a více se sním sblížit?On je narozen 19.6.1988 a já 20.5.1990 Jmenuje se Radek já Aneta.Děkuji


Dobrý den, bude ve Vás pro ten den tolik ženskosti, že by z toho mohla vnějakém ohledu být až přeplácanost. Pokuste se brát méně osudově a víc s humorem, a budete mít úspěch na oslavě i v jeho očích (nevidím ale moc, jak byste si mohli dlouhodobě rozumět)...LA


maariska, 24.1.2008 -
Dobrý den.Prosím velice by mě zajímalo jestli je pro mě možné že bych si v nejbližší době našla partnera,nebo budu ještě dlouho čekat...Velice vám děkuji.


Dobrý den, je pravděpodobné, že to bude brzy, hlavně, když budete méně upjatá a na sebe přísná...LA


maariska, 18.1.2008 -
Dobrý den chci se zeptat jestli si v blízké době najdu nějakého přítele(partnera)..znám muže který je mi velice sympaticky ... Děkuji předem.


Dobrý den, jestli je volný, mohlo by vám spolu být dobře a hezky - dlouho, když o vztah budete oba pečovat...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku