Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.

Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

magda122, 14.12.2007 -
Doplňuji dotaz ohledně povolání dcery: místo nar. ..., dcera je ohleduplná,milá ,zajímá se o sport, ale doposud bez vyhranění směru.


Dobrý den, domnívám se, že pro Vaši dceru je přirozenější spíše jednat než se "zdlouhavě" učit. Asi má ráda děti? Umí se k nim chovat i zodpovědně, že. Může být dobrá v sociální sféře nebo ve zdravotníctví - měla by se přimět studovat, protože jen tak bude mít nejen rozum a cit, ale i kvalifikaci pro péči o druhé. (Co jsem napsala,berte bez rozboru spíše jako možný tip než co jiného pro Vaši dceru.)...LA


magda122, 13.12.2007 -
Prosím o radu pro dceru, která se rozhoduje o budoucím povolání ... Jde zjistit její skryté předpoklady nebo směr , kterým by se měla ubírat ?


Dobrý den, pro odpověď v poradně by bylo od Vás dobré, zmínit její zjevné (nebo zdánlivé) předpoklady, a já Vám je odsouhlasím nebo upozorním na jiné - možná ten směr bude zjevný. Hlavně ale jste zapomněla napsat místo narození dcery...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku