Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

marunka, 29.4.2008 -
Dobrý večer, doplňuji data muže.
28.4.jsem psala dodatek na podpora@astroložka.cz. Jinak jsem posílala podrobnou zprávu, ale možná pod jménem Kristyna ze dne 20.4. Moc děkuji za Váš čas i odpověď.


Dobrý den, pod nickem Kristyna není žádný dotaz. Kromě toho, do poradny nemá smysl posílat podrobnou zprávu, tady na to není prostor ani čas.
Jestli mezi vámi byly hádky, nedůvěra a žárlivost, pak nejspíš leta, kdy jste spolu nebyli, by se stala jen dalším semeništěm nedorozumění.
Nevím, kolik cesty k sobě samé jste už ušla, nevím, jestli už umíte odložit "hrdost za každou cenu", proto nevím, co odpovědět bez rozboru...LA


marunka, 28.4.2008 -
Krásné láskyplné jaro přeji všem, samo i Vám!Chtěla bych se zeptat, zda mám letos šanci potkat vhodného partnera. Mohl by jím být muž ...,respektive mohl by se vztah po rozchodu obnovit? Děkuji za odpověď.


Dobrý den, z mužova jména horoskop neudělám, připište jeho data a datum rozchodu...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku