Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.

Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

mirist, 7.4.2008 -
Děkuji moc za odpověď, upřímně...mám dojem, že tam skutečně je přemíra rozumu, což mne zaskočilo a dbalá Vašeho varování, abych náhodou někde neudělala nějaký "kopanec z nerozumu či rozumu?", který na mne možná někde číhá, tak jsem si to od Vás nechala alibisticky požehnat.Mockrát ještě děkuji, mějte se krásně.M.

...


mirist, 6.4.2008 -
Dobrý den,p.Axmannová,
před cca měsícem jsem u Vás byla na rozboru, snad si vzpomínáte, mimo jiné moc děkuji, velmi často na Vaše slova vzpomínám. Mám drobet momentálně zmatek v hlavě a asi i v citech. Můžete mi, prosím, dát vědět, zda má šanci vztah s mužem narozeným ...? Mnohokrát děkuji a přeji krásný den. M.


Dobrý den, zdravím, jasně, že si pamatuji :-) . Mohl by to být nový vztah, postavený víc na rozumu než ten poslední, ale asi jste potkala někoho, kdo dokáže ocenit hřejivost a pevnost, které z Vás vyzařují, a dokáže odpovídat, resp. vždy by vůči Vám měl být vstřícný...LA


mirist, 9.3.2008 -
Dobrý den, děkuji mockrát za odpověď a dovolím si zítra zavolat a dohodnout nějaký termín. Raději zvolím možnost, která doufám též je, telefonickou, neboť drobet bojuji s časem, tak abychom se snáze dohodly na termínu. Ještě jednou moc děkuji a jsem s pozdravem. M.

... Zavolejte od 13. hodiny dál. Díky...LA


mirist, 9.3.2008 -
Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o radu. Několik let trpím bolestmi šlach a patrně úponů kolem kloubů. Celou řadu let jsem to připisovala prodělané borelioze, ale minulý rok mi zjistily autoimunitní protilátky s podezřením na lupus, který mimo jiné měla i moje maminka. Rok trávím čas stále nějakými vyšetřováními a nepříjemnými rozbory, ale závěr žádný, nakonec, údajně o lupus nejde, ale lékaři nejsou schopni stanovit diagnozu. Jejich jediné řešení jsou kortikoidy, což odmítám. Tušíte, kterou cestou se vydat, zda někde dělám chyby, které se mi touto formou vrací-jsou dny, kdy se nejsem schopna téměř hýbat a v noci nespím bolestmi. Ráda případně využiji nějaké možnosti přímé konzultace u Vás. Předem moc děkuji za odpověď a jsem s pozdravem krásného dne. M.


Dobrý den, z Vašeho horoskopu mám pocit, jako by pohoda Vašeho zázemí, bez ohledu na snahu, celý život visela na vlásku, jako byste tedy pečovala spíše a raději o pracovní věci a "upínala" se k nim jako k jistotě a sebepotvrzení. Jako byste byla nejšťastnější při plnění pracovních povinností, jejichž smysl a cíl se ale v posledních letech vytrácí?
Domnívám se, že v rozhovoru nad Vaším horoskopem, při celostním rozboru, bychom opravdu pokročily v pochopení a našly varianty "kortikoidů" (v žádném případě nechci nikdy lékařům "fušovat do řemesla", mám na mysli přístup k životu a změny v něm, které by měly vést ke znovunastolení rovnováhy, tedy i ke zlepšení zdraví). Jestli se rozhodnete pro celostní rozbor, ozvěte se mi na mail...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku