Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

mulambogirl, 28.12.2008 -
Dobrý den,
mám trochu problémy se svým přítelem. Jsme spolu 7 měsíců a já mam pocit,že do něj pořád vůbec nevidím,je jako zavřená kniha. Četla jsem proto informace o mužích-Vodnářích a v mnoha věcech to na něj sedí,ale já se občas dost trápím...možná Vám bude tento dotaz znít hloupě,ale moc bych potřebovala trochu uklidnit,potřebovala bych z odborné stránky posoudit jeho povahu apod.,abych alespoň mohla odhadovat jeho chování... Chci s ním strašně moc být,ale občas mě to pěkně drásá. On se vůbec neprojevuje,v citech,v ničem... je jak klidná hladina vody,miluji tě mi řekl snad 2x za celých těch 7 měsíců,milých maličkostí se od něj nedočkám,když chci mluvit o něčem niternějším,tak vůbec nechápe,o čem mluvím....Snad kdyby se mnou nechtěl být tak se mnou není,ale někdy mam opravdu pocit,jako kdybych pro něj byla jen taková povrchní záležitost...přitom jeho přátelé mi říkají,jak o mně vždycky mluví pěkně apod.,že to se mnou určitě myslí vážně.. Je to jediný vodnář,kterého znám... proto bych prosila o nějaké vysvětlení povahy vodnářů..opravdu mu nerozumím a hrozně se v tom plácám. Děkuji mockrát a přeji pěkný den...


Dobrý den, svůj čas narození snadno za mírný poplatek zjistíte v porodnici - bez něj odpověď nemám. Také bude dobré ujasnit si, jestli si přejete být uklidněna chlácholením nebo jestli Vás uklidní pochopení alespoň té trochy souvislostí, které Vám poradna může zprostředkovat - samoúčelné chlácholení nevedu.
Doporučuji partnerský rozbor nebo i spíš Váš celostní rozbor. Přeji pohodu...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku