Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

namorjana, 28.1.2008 -
Dobrý den, poslední dny se necítím psychicky dobře. Manžel před vánoci přijel z Číny domů z několikaměsíční pracovní cesty a tento týden se vrací zpět. Byla jsem v šoku, když mi řekl, že se mu tam naskytla příležitost pracovního místa, a že teď zvažuje, jestli práci přijme, zůstane tam a „pravděpodobně“ se už domů nevrátí. Můžete mi, prosím říct, jak to dopadne? Mnohokrát Vám děkuji za odpověď a přeji Vám příjemný den...


Dobrý den, zdá se, že Váš manžel v Číně zaspal, a zvolil nejspíš něco, co původně spojovalo vás dva, ale ztratilo se v praktickém, každodenním životě.
Teď záleží hlavně na Vašem přístupu, zdali si budete připadat opuštěná nebo svobodná. Podle horoskopu jsem přesvědčená, že i Vy máte svoji Čínu, kterou teď budete moci navštívit a třeba se v ní i zabydlet :-) .
Jestli máte svého muže ráda, dejte mu (vnitřně) čas než se znovu "potkáte". Ostatně můžete přijít na konzultaci, nejdeme souvislosti a přesnější odpovědi...LA


namorjana, 22.1.2008 -
Dobré odpoledne paní Axmanová, předem Vám děkuji za Váš drahocenný čas, který mi nyní věnujete. Chtěla bych se Vás, prosím, zeptat na můj vztah s partnerem. Od..., co se manžel vrátil domů do Čech z několikaměsíční pracovní cesty ze zahraničí, city jako je láska, radost, smutek, bolest, zlost nebo strach… prožíváme jako překážku. Potřebovala bych vědět, co by mohlo pomoci našemu vztahu k vyrovnanosti a větší pohodě a klidu. ... Děkuji moc. Mějte krásný den.


Dobrý den, Vaší otázce moc nerozumím - buď je v ní slov moc nebo málo - nevím. Napište znovu, srozumitelněji...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku