Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.

Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

oncice, 25.2.2020 -
Dobrý den, to není dotaz jen poděkování pro Vás soukromně. Děkuji za hezkou odpověď. Nick si nechám :)


oncice, 22.2.2020 -
Dobrý den, paní Ljubo, chci Vám poděkovat za odpověď k otázce z roku 2019, celkem mne to nakoplo :) a zároveň mám obecný dotaz na dva tranzity, jedná se o Saturn v opozici na nativní Lunu a Pluto na nativní Lunu, je to podle Vás brutální masakr? jakého tématu se to může týkat? ano jedná se o budoucí tranzity, již jsem zažila Pluto a Saturn kvadratura Slunce, celkem drancující, avšak Luna je jiná 😁... díky za případný názor na tento typ tranzitu.. ( u mne Luna v 1.d Lev)

Kvadratura nás nutí uvažovat i jiné možnosti, jiné hodnoty než jsme doposud vyznávali, nutí nás k rozhodnutí, co má přednost. Opozice totéž nabízí, ale nenutí, zato nastavuje zrcadlo. Jestli jste v kvadratuře ke Slunci prožila, jak píšete, drancující období, opozice k Luně nabídne souvislosti kvadratury k posouzení a k tomu další krok. Slunce oživuje, Luna (život) opatruje. Luna Vašeho horoskopu je téměř na konci prvního Domu sebe-vědomí, opozice tedy na konci sedmého Domu vztahů. Jupiter, Saturn a Pluto už jsou v sedmém Domě. Opozice tedy přinese souhrn zkušeností sedmého Domu, nabídne poučení, možná chválu, ale už by neměla být přímo provázena nějakým hromobitím. Proti Luně projde konjunkce Jupiter/Saturn letos v prosinci a Pluto několikrát v letech 2024 a 5.
(Propříště doporučuji zůstat u současného nicku, protože hledání všech Vašich dřívějších dotazů pod čtyřmi nicky by mě už mohlo odradit od odpovědi.)


oncice, 14.8.2019 -
Dobrý den :) chtěla jsem se Vás zeptat, jak na tom budu pracovně v roce 2020, možná i do konce tohoto roku? Podnikám,jen potřebuju nový vítr. Jak mi to půjde do budoucna? děkuji Vám a je fajn, že je poradna v provozu ❤️

Dobrý den, domnívám se, že už jste vstoupila do kreativního období, ve kterém můžete dlouhodobě zažít velké pracovní úspěchy. Ohrozit Vás mohou téměř výhradně vlastní chyby, kterých jste si myslím dobře vědoma. A pozor na přílišnou spokojenost, o tu lze snadno zakopnout.

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku