Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

ruzicka, 21.1.2008 -
Přeju hezký den!
Od září jsem nemocná. Nejdříve bolest vystřelující do nohy již od jara loňského roku, v tom září rentgen- nic nezjistily,následovala rehabilitace-reflexní.Zde mi r.pracovnice řekla,že mi to způsobuje plotýnka.Do toho se mi v říjnu zařadily lázně-s ulcerosní kolitidou.Poslední týden v lázních se objevily problémy s úpony v kyčlích a loktech-v současnosti jsem dokončila na toto rehabilitaci a aby to nebylo málo, začínám mít ženské problémy. Už si začínám myslet, že je to psychické související s moji nespokojeností v zaměstnání a nesouladem s kolegyní. Zajímal by mě váš názor, jak to se mnou bude po zdravotní stránce dál a jak to bude se mnou vypadat co se týče zaměstnání. Děkuji a přeju hezké usměvavé dny.


Dobrý den, Váš horoskop napovídá, že nejspíš v životě musíte všechno na počátku i na konci rozložit na prvočinitele, teprv zkontrolované pustit dál. Že jste velmi přísná - možná to působí jako vyrovnanost, ale zdá se mi, že Vám prostě v životě chybí radost a bezprostřednost, na jakou si vzpomínáte z minulosti. Chybí Vám laskavý nadhled Vámi milované osoby, přitom ve Vaší vlastní rodině je určitě ke komu se obrátit, před kým nemusíte být tou, kterou jste navenek. (Berte to prosím jen jako inspiraci k přemítání). Pro konkrétní odpovědi na Vaše otázky doporučuji osobní konzultaci/celostní rozbor...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku