Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.

Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

sherry, 12.1.2008 -
Hezký den, paní Axmannová
děkuji za odpověď na minulý dotaz ze 7.12.,z odpovědi vyplynulo, že se spíše k sobě nehodíme než hodíme, já vidím největší problém v jeho obrovské fixovanosti na matku a v jeho uznávání pouze svých názorů. Nevidím náš vztah do budoucna růžově, chtěla bych klidný partnerský vztah, ale nevím jestli mám naději třeba i s někým jiným?
Děkuji


Dobrý den, od konce ledna (27.1.) se budete cítit mezi lidmi podobně skvěle, jako před dvanácti lety. I Vaše vůdcovské schopnosti se stanou ženštějšími a diplomatičtějšími. Možná Vaše vlastní vyzařování upozorní toho pravého, že je čas...LA


sherry, 7.12.2007 -
Hezký den paní Axmanová,
trápí mě, zda se vůbec s mým přítelem k sobě hodíme. Přitahuje nás to k sobě, jiskří to mezi námi, rozumíme si, ale někdy to i dost skřípe. Já jsem se narodila ... a on ... bohužel nevím v kolik hodin. Moc děkuji za Vaši odpověď.


Dobrý den, horoskopy nabízejí pohled spíše na jiskřivý, a tím nevyvážený vztah nadřízený (Váš přítel) a podřízený, namísto mileneckého, partnerského vztahu. Ve skutečnosti můžete pracovat každý úplně jinde, ale Vy ho pravděpodobně uznáváte jen v máločem. Ve všem, kromě jednoho, jako byste ho Vy úkolovala a vedla, ale právě ta jedna věc - oblast - téma, je pro vztah zásadní. I v případě, že byste byli oba volní, zvažte, jestli si svého přítele natolik vážíte, abyste ho dokázala trvale respektovat, kde je pro vztah třeba...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku