Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.

Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

zipula, 13.1.2008 -
Paní Axmannová,
děkuji moc za rychlou odpověď. Netušila jsem, že pracujete i o víkendu a v noci. Tím víc Vás obdivuji. Dodala jste mi trochu naděje a to je asi pro život to nejdůležitější. Kvůli té exekuci jsem si v září 07 na hypotéku koupila na malé vesnici starý domek se zahrádkou k opravě- asi 20 km od mého bydliště (takže měsíční splátky). Jenže potřebuje nové podlahy, elektriku, zřízení koupelny a WC-tedy větší investice. Jestli bych Vás mohla ještě poprosit, abyste se podívala, jestli se mi podaří toto zvládnout. Kdyby mne exekutoři vystěhovali, abych měla kam jít-je to pro mne jakási jistota, že nepůjdu na ulici. Vlastně bych potřebovala aspoň nastínit čas, jestli tu opravu zvládnu dřív,než se rozhodne o domku, kde bydlím.A kdyby se stalo a domek, kde bydlím mi zůstal, ten nový bych mohla prodat.
Pokud mi můžete ještě jednou odpovědět, budu ráda a děkuji. Pčeji Vám hodně síly a zdraví, abyste mohla pomáhat nám, kteří to potřebujeme.


Dobrý den, škoda, že jste to nenapsala hned - domnívám se, že máte dostatek energie i možností, jak pravidelné splátky zvládnout, ostatně mám pocit, že vedle Vás je někdo, kdo by v nejhorším pomohl. Která varianta nakonec vyjde, to bez rozboru nepoznám, ale "pod mostem" určitě neskončíte :-) ...LA

P.S. ...zas někdy nepracuji ve všední den nebo prostě ve dne, k otázkám si sedám, když mám pocit, že jsem dostatečně vnímavá vůči každému z vás...


zipula, 12.1.2008 -
Dobrý den,paní Axmannová,
jsem ráda, že mohu využít Vaší poradny. Celý život mne provází smůla. Jako 2 měsíční dítě mne matka dala na výchovu k babičce, kterou jsem měla moc ráda. Když si mne chtěla vzít k sobě po 11 letech, utekla jsem zpět k babičce.Když jsem studovala, odmítla mi platit, přesto jsem to dokázala. Ale nechci se vracet do hluboké minulosti. Více než 5 let jsem rozvedená. Po rozvodu kvůli opakovaným nevěrám manžela,jsem se dověděla, že za trvání manželství nadělal velké dluhy. Díky tomu je také ekuce na společný majetek, mimo jiné i na domek, ve kterém bydlím -on se odstěhoval k milence.Také mi vykradl po rozvodu účet z podnikání (díky známostem v bance-banka řekla,že za to ona neodpovídá) a připravil mne o ... Měla bych 2 otázky, ale nevím, je-li to možné.První: jestli je nějaká naděje,že mi domek zůstane, nebo se tato záležitost nějak pozitivně pro mne vyřeší. Druhá otázka se týká vztahů. Když jsem se trochu vzpamatovala ze vzniklé situace, snažila jsem se seznámit. Jenže všichni muži se snažili mne využít a nechat si platit ode mne. Už jsem to vzdala, ale nedokážu žít sama. Tak bych chtěla poprosit o zjištění, jestli mám možnost najít nového partnera, který mne nebude vysávat ať citově či finančně. Vím,že v mém věku už není seznámení jednoduché a je třeba tolerance, ale jen v určitých mezích. Myslím,že ledi by se měli umět domluvit...Děkuji předem za odpověď a přeji Vám sluníčko nejen v duši.


Dobrý den, nevidím velké šance, jak bez pomoci podržet nemovitost, která podléhá exekuci. Jen Váš horoskop ukazuje, že snad opakovaně v životě máte zkušenost s tím, že na poslední chvíli se všechno v dobré obrátí - to Vám přeji.
Jinak se domnívám, že si tu celoživotní smůlu přivoláváte sama, neustálým sebepodceňováním. Ve Vašem věku už byste měla s jistotou vědět, že dokážete vytvořit příjemné zázemí tomu, kdo si "dá práci" s odstraněním Vašich zábran a nedůvěry. Jste žena bystrého ducha - podívejte se na sebe a na svoje možnosti s odstupem, a pak třeba sepište inzerát, ze kterého bude zřejmé, co nabízíte ( příjemné zázemí) a co si přejete (vlídné ocenění). Přeji úspěch ve všech směrech...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku