Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

zklamana, 12.12.2008 -

Dobrý den. Děkuji za Vaši odpověď, až mě z toho mrazí, jak je pravdivá. To je právě ten problém, občas mám potřebu vztah řešit. Jsou dny, kdy bych s ním chtěla žít natrvalo, druhý den se na věc dívám jinak, zda by mi případné "sestěhování" časem nevadilo. I u partnera cítím, že tzv. "tlačení na pilu" nemá vůbec rád Náš vztah je opravdu klidný a pohodový, troufám si říct, že takovou "pohodu" zažívám poprvé v životě.

...


zklamana, 11.12.2008 -
Dobrý den, prosím o radu, zda setrvat ve vztahu se zadaným partnerem. Já sama jsem vdaná, ale s manželem již tři roky nebydlím ani nežiji. Děkuji za radu.


Dobrý den, vztah s přítelem je asi klidný a pohodový, a může tak dlouho zůstat, jestli nebudete chtít "víc". Domnívám se, že rodinný typ nejste a přirozenou ješitnost dokážete uspokojit v profesních záležitostech, že tedy sváteční vztah Vám vlastně vyhovuje...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku