Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

EditaN, 10.12.2007 -
Přeji krásný den a chtěla bych se Vás zeptat, co si myslíte o planetách v sedmém domě nativního horoskopu. Já mám v sedmém domě Saturn a můj manžel Uran, Pluto a Měsíc. Na internetovém fóru jsem četla, že je to velmi špatné pro dlouhodobý vztah. Já žiji ve spokojeném manželství 13 let a doufám, že nám to ještě dlouho vydrží. Partnerský horoskop jsem nezkoušela, protože se teď bojím, co se dozvím... Děkuji moc za odpověď a přeji krásné Vánoce


Dobrý den, nevím, ale domnívám se, že Vy mě jen tak zkoušíte, protože i bez astrologie musíte vědět (a za ta léta!), že se svým mužem se velmi dobře doplňujete. Narozdíl od spousty jiných, rozumíte si možná víc, když přijdou potíže než když na vás "přijde" čas k odpočívání. Partnerský rozbor by Vás pouze obohatil v možná nových úhlech pohledu na vztah a pojmenování oblastí, na kterých bude dobré stále pracovat - možná mězi tím bude i něco, co nevíte, kdo ví...LA


EditaN, 13.11.2007 -
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se stejné vztahy mezi znameními vztahují i na vztah mezi rodiči a dětmi (myslím, když se k sobě partnersky určitá znamení nehodí). Např. když se jako partneři neshodnou znamení Vodnáře a Střelce (příklad jsem vybrala náhodně, nevím, zda je to pravda), má rodič Vodnář problém s porozumněním dítěte ve znamení Střelce. Je to vůbec možno takto hodnotit?


Dobrý den, takhle to "nefunguje". Slunce je jen jedním ze dvou světel, resp. jednou z deseti planet horoskopu. Tento symbol daru života nestačí sám o sobě ani k růstu jednoho člověka, natož k rozvoji vztahů.
Použiju jen pár klíčových slov pro ilustraci:
Slunce ve stejném Znamení - jen s obtížemi se vnímají, těžké je pro ně vzájemně se obohatit, protože oba nesou podobné.
Slunce v protilehlých Znameních si vzájemně nastavují zrcadlo. Pro samé pozorování protějšku - i pro ně je obtížné jít spolu za stejným cílem.
Sluncím, která jsou v živlové shodě, bývá spolu dobře, ale zas toho moc nedokážou. Proč taky - když je jim dobře :-) .
Slunce, mezi kterými jsou dvě Znamení, kdyby nebylo dalších planet a prvků v horoskopu, prožívala by permanentní krizi, resp. mají stále co řešit.
Zato Slunce, mezi kterými je jen jedno Znamení, jako např. Střelec a Vodnář, mohou mít vztah vysoce produktivní, životaschopný. "Stačí" mít společný cíl. Nemělo by to být obtížné, jestliže maminka Vodnář má sama Ascendent ve Střelci...Nabídnte svému Střelci ideu, která ho zaujme. Možná ho pak budete muset dohánět, abyte k cíli doběhli společně...LA

(Popsané vztahy berte prosím s rezervou, jako ilustrativní, tedy vyjadřující jen jednu rovinu astrologicky přesných vztahů/aspektů.)

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku