Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

Rebeca611, 16.12.2008 -
Dobrý deň,prosím Vás o radu -týka sa to mojej práce,do ktorej som nedávno nastúpila. Je to práca úplne odlišná od mojej profesie ,ale v dnešnej dobe si človek moc nenavyberá.Je to pre mňa niečo nové náročné po psychickej aj fyzickej stránke.Pred týždňom som skolabovala-vraj totálna vyčerpanosť.Prosím Vás o radu, či mám naďalej zotrvať v tejto práci ktorá ma oberá o všetku energiu, alebo sa mám poohliadnuť po niečom inom,pretože ani po finančnej stránke to nie je žiadna výhra. Veľmi pekne ďakujem, dovidenia.


Dobrý den, domnívám se, že v současnosti kladete příliš velký důraz na slova, a ta Vás zklamala, resp. nedokázala jste, co jste chtěla. Nechte mluvit druhé. Vyjdou z toho Vaše dobrá rozhodnutí. Potíž zdá se mi není v práci, ale ve Vaší dočasně nízké sebedůvěře. Nechtějte se sama zvát šéfem, jen počkejte, až Vás "zvolí" :-) ...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku