Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

Walika, 28.12.2008 -
Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala na svůj úkol. Dostala jsem se do stavu, kdy na jaře mám otevřené dveře všude kolem sebe, alespoň to tak vidím, protože mám jeden velký otazník co s tím a kam jít, co mám dělat, jsem na rozcestí a chci se vydat správně. Teď zpívám a maluju, a píšu a snažím se, meditují všechno, ale já stále nevím kdo jsem a proč. Mám pocit, že by mi to mnohé odkrylo. Prosím poradte mi co mě to na jaře potká a čím se mám řídit. Vím, že srdcem, prosím o nápovědu, změním zemi ? Najdu práci ? Budu zpívat ? Nebo co mám tedy dělat a jak mohu pomoct ješlě lépe. Potkám vědmu ? Vím, že otázek je mnoho, ale věřím, že mají společného jmenovatele a že naleznu odpovědˇ. Děkuji a přeji mnoho štěstí.
S úctou W


Dobrý den, co v současnosti prožíváte, se podle mého názoru odvíjí od zkušeností, kterých jste nabyla do podzimu 2007, resp. léta 2008. Domnívám se, že vše o čem se teď rozhodujete, jestli rozvíjet nebo potlačit ve prospěch jiného, užitečnějšího, duchovnějšího, že to je až nadstavba. Základ Vašeho životního úkolu je v každodenním životě, jeho obyčejných povinnostech a radostech, o pracovitosti tam, kde její třeba, v nutnosti otevřít se druhým, naslouchat jim, a až podle toho, co uslyšíte a pochopíte, pomáhat, a mít v tom pohodu. (Takový je pohled na Váš horoskop zrození. Zpřesnění by přinesl celostní rozbor)...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku