Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

ldomkarova, 18.12.2008 -
Dobrý den, mám dotaz ohledně partnerského vztahu. Na jedné straně manžel, 13 let spolu, na druhé straně přítel, roční velmi intenzivní známost. Přítel je v rozvodovém řízení. Oba muži na mě naléhají! Nevím, co dělat, topím se v tom, zda pokračovat v manželství, zda má ještě smysl na něm pracovat, nebo se vrhnout do nového vztahu, má perspektivu? Paní Axmannová, vím, že je to banální dotaz, ale moc Vás prosím, poraďte....! Děkuji Vám za odpověď.


Dobrý den, domnívám se, že než Vás okouzlil nový muž, "stačilo" s manželem počkat na dovolenou a v průběhu roku využívat možností ke společnému, aktivnímu odpočinku. Rozdělení na "práci a zábavu" jste asi brala jako přirozenou věc. Jestli teď máte dojem, že s novým partnerem by Vaše všední dny byly hezčí, přidejte k tomu, že ubude svátků... Někomu by to bylo k lepšímu, Vám by výlety ze všednosti chyběly. (A nový partner bude ten, který už ví, že rozvést se, není až tak těžké.)
Partnerský rozbor ale doporučuji, protože tady čtu jen z potenciálu horoskopů zrození...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku