Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

wwwnick, 17.9.2007 +
dotaz: Dobry den, v poslední době procházím velkými změnami v osobním i profesionálním životě. Prosím o sdělení, zda mohu v blízkém období očekávat nějaké nadějné rozuzlení . Mé datum narození je 17.3.1951. Děkuji…

odpověď: Bez času narození mohu uvažovat jen rámcově: k rozuzlení situace by zřejmě výrazně přispěla Vaše otevřenost. Je třeba problémy (zejména v rodině) pojmenovat a nepřecházet je. Domnívám se, že v nějakém ohledu řešíte mateřství. Je třeba se rozhodnout, co má prioritu - jestli Vaše role doma nebo profesní uplatnění (vzdáleno místem nebo záběrem). Domnívám se, že uspořádáte-li svoje povinnosti, naleznete řešení sama. (Čas narození by Vám měli za poplatek sdělit ve "Vaší" porodnici nebo na matrice)LA (24.2.2006)


wwwnick, 17.9.2007 +
dotaz: Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli se v mém životě něco změní, poslední dobou prožívám zvláštní období, nic se mi nedaří, budu měnit zaměstnání, zajímalo by mě zda v novém zaměstnání budu úspěšná nebo aspoň trochu spokojená. Pak by mě zajímalo jestli se mi podaří odpoutat se od bývalého partnera.
Narodila jsem se 29.10.1982 …. Předem velice děkuji

odpověď: Domnívám se, že téměř bezezbytku spoléháte na svou intuici, která Vám průběžně „velí“, čemu se máte obětovat. Pasivita a neuspořádanost každodenního života a Vašeho zázemí Vám možná působí bolest. Vzpomeňte si na rok 1994, který byl asi velmi hezký mimo jiné i tím, že jste byla aktivní a svoje sny nejen snila, ale také se energicky snažila o jejich naplnění. Vlastně, tehdy jste „neslyšela trávu růst, ale sama ji sela a hlídala si, aby ji nikdo nepošlapal“. Nezáleží na tom, že jste byla dítětem, vždycky jste byla celý člověk. Od bývalého partnera se odpoutáte, budete-li chtít. V práci i v životě se Vám bude dařit, až si uvědomíte, že nejste oběť – leda vlastního nedostatku sebedůvěry a obavy ze ztráty již dosaženého, které Vás ale stejně neuspokojuje. Vaše kouzelná slůvka by mohla být „rozhodnutí“ a „důslednost“. LA (22.2.06)


wwwnick, 17.9.2007 +
dotaz: Dobrý den, letošní rok mi nijak nepřeje a ani minulý mi moc nepomohl. Marně se snažím najít nějakou cestu ve všem.Mé datum narození je 23.4.1970…. Poradíte mi prosím, co mne čeká a nemine ??? Děkuji Lenka

odpověď: Nebudu psát co Vás čeká a nemine, ale dobrou zprávu pro Vás mám: máte možnost začít znovu, zejména v osobním projevu a mezilidských vztazích - zřejmě jste k tomu dozrála i vnitřně – povoluje Vaše lpění na negativních zkušenostech. Tak čtu potenciál horoskopů pro následující rok. LA (18.2.06)


wwwnick, 17.9.2007 +
dotaz: Dobrý den, chtěla bych požádat o radu ohledně mého vztahu s přítelem (2.10.1981…) já (10.4.1983…) Chodím s ním uz přes tři roky,z toho dva roky jsem s ním žila v jedné domácnosti, ale nyní se objevil v mém životě jiný muž kterého znám už z dřívější doby, ke kterému mě to silně citově táhne on (15.1. asi1980) stále na něj musím myslet a velice mě přitahuje jako osobnost. Chtěla bych vědět zda by měl tento vztah nějaký smysl. S přítelem nyní nebydlím měli jsme menší krizi a na nějaký čas jsme se rozešli,nyní se ale opět vídáme. Jenže je tu ten druhý .... Prosím poraďte. Děkuji

odpověď: se současným přítelem asi průběžně řešíte zejména to soužití, jeho podmínky a pravidla, přitom je pro Vás velmi významné, jak je vnímaná a reflektovaná Vaše ženskost a uplatnění ve společnosti. Nový vztah by Vám nejspíš přinesl pocit naplnění, otázka je, na jak dlouho (to, co Vám vzájemně nesedlo kdysi, se nevypařilo).
Jestli je to pro Vás důležité, je konzultace namístě. LA (15.2.06)


wwwnick, 17.9.2007 +
dotaz: Dobrý den. Mám problém se svým přítelem. Pohádali jsme se a od té doby spolu nekomunikujeme(2 měsíce). Chtěla bych vědět, zda se náš vztah obnoví, nebo zda je to konec. Já k němu stále něco cítím, ale nevím co on. Pokud se vztah obnoví, má nějakou šanci na budoucnost? Jmenuji se Jana… přítel se jmenuje Milan… Oba jsme narozeni v …. Děkuji

odpověď: ve vašich horoskopech je zřetelná možnost trvalého harmonického vztahu s nutností spolupráce a vzájemné tolerance při budování společné každodennosti nebo prostě toho společného, co máte dlouhodobě sdílet. Bude-li příležitost k setkání, těžko kolem sebe projdete bez povšimnutí. Měli byste se z minulého života poučit, ne opakovat chyby (navyklé z dřívějších vztahů). S přecitlivělostí dojdete společně nikam. Jestli chcete vidět souvislosti, přijďte na konzultaci. LA (14.2.06)


wwwnick, 17.9.2007 +
dotaz: dobrý den paní Ljubo, mohla bych Vás poprosit o odpověď, jak „vidí hvězdy“ vztah mezi mnou ( nar. 20.7.1970…) a mým partnerem (nar. 1973 …, bohužel hodinu neznám, ale prý někdy k ránu). Máli jsme teď krizi, tak jestli se náš vztah obnoví či již nikoli. Děkuji předem za odpověď. Radka

odpověď: samo se neobnoví nic. U vás dvou je třeba oboustranné dobré vůle, pochopení a tolerance, což se pravděpodobně někde "zaseklo". Domnívám se, že Vy máte sklon obcházet problémy, které jste původně ani nechtěla vidět. Důsledkem bývají tzv. životní lekce.
I kdybyste se rozešli, vy dva můžete být vždycky dobří přátelé. Souvislosti by Vám objasnila konzultace. LA (10.2.06)


wwwnick, 17.9.2007 +
dotaz: Dobrý den paní Axmannová, velice by mě zajímal Váš pohled na kompozit těchto osob: žena ... a muž ...
Synastrie ještě ujde (až na problematickou kvadraturu saturna 1. osoby na konjunkci slunce s marsem 2. osoby), ale kompozit si stručně a jednoduše vykládám přímo katastrofálně a v praxi to tak také mezi těmi lidmi vypadá a projevuje se. Podle mě tento vztah nemá budoucnost ačkoliv je dítě na cestě. Jestliže zde vidíte nějaké řešení a možnost jak dojít ke kompromisu, prosím vás velice, napište!!!
V současné době mají obě osoby za sebou návraty saturna v radix. - což se projevilo jako velká krize nejen v jejich životech ale i ve společném vztahu, současný rozchod je ukázkový případ pro psychiatry.
Obracím se na Vás proto, že mi vaše rady a postřehy na astroforu připadají velmi srozumitelné pro astro - začátečníky, také jste kdysi citlivě a přesně pomohla osvětlit jeden osobní problém mé kamarádce.
Prosím Vás tedy o napsání stručného vykladu partnerského horoskopu výše uvedených osob - stačí jen velmi stručně upozornit na záchytné body či naznačit "ŘEŠENÍ".
Děkuji mnohokrát
Simona F.

odpověď: Tedy uf. Co napíšu, Vám asi vůbec nebude připadat citlivé – nicméně: uvažujeme každá jinak, proto Vám nepomůžu (určitě ne touto cestou). Čtu, co píšete. Je to o nastávající mamince, horoskopy ukazují, že současnost pro ni není samozřejmou zahradou šťastného očekávání. Ona, resp. klid pro normální vývoj jejího dítěte, má přednost. A tak má teď přednost i její pravda - pokud zrovna nestřílí. Jestli ale ona sama má v zároveň potřebu porozumět sobě a životním/partnerským souvislostem pomocí astrologie, pak bych raději komunikovala přímo s ní. To je můj pohled. LA (3.9.04)


wwwnick, 17.9.2007 +
dotaz: Vážená paní Axmanová, omlouvám se za obtěžování, ale asi jste na to zvyklá. Podle matky jsem se narodil v půl sedmé večer, 3.5.1943 v Praze. Vypadá to na to, že mám Lilith v konjunkci s MC a ještě bisextil s Neptunem, Merkurem a Plutem (?). a navíc shluk planet v VIII. domě. Atd. ... Jak se prosím na to díváte? Mockrát díky za vaši odpověď.
Hezký den, rené novák

odpověď: Vážený pane Nováku, vypadá to, že máte „dar“ objevovat se na poslední chvíli a překopat a uplatnit to, kam zatím jiní dospěli, pokud máte volnou ruku. Vaši současnost možná provází období introspekce, možná inspekce (ale vždycky je co zlepšovat, nedobré spát na vavřínech). Černá Luna Nativity je od MC tři stupně (to je moc na spekulace), bikvintil mezi Marsem a Plutem a kvintil mezi Jupiterem a Neptunem provázejí Vaše talenty. Pokud máte zájem o rozbor, není problém. LA (1.9.04)


wwwnick, 17.9.2007 +
dotaz: dobry den ... Narodil jsem sem 20.12.1976 2:25AM chrudim a nyni prozivam velmi tezke zdravotni obdobi. Tahne se to nekolik let po mem urazu a je to tezko diagnostikovatelne (stav po natrzene slezine a srusty na zaludku a potrhane vazivo v brise) jinyk jsem zdravy. litam po nemocnicich a je to unavny a ted se mam zvat na chirurgii.
Zajima me jestli to vyhroceni souvisi s tranzitem pluta protoze se mi mesic od mesice diky skutecne zasadnim prozitkum primo na vlastnim tele meni zivotni pohled a vubec vnimani vseho kolem sebe. je to dost narocny a silne vycerpavajici a nevim jak si to vysvetlit. Muzete mi prosim poradit nebo aspon jaky na to mate nazor?
Dekuju kamil

odpověď: Zjevně se máte naučit nakládat s vlastními prostředky, kam patří i Vaše tělo, při jejich používání dotahovat věci do konce (!). Z toho vyplývá nutnost stanovení priorit vlastního života – zřejmě jste se tím dříve (pro poznávání jako takové) nezabýval. Období tranzitu Pluta je prostě prověrkou, která se nedá obejít. Čeká Vás revoluce Saturnu (2006), kdy máte nejpozději převzít odpovědnost za svůj život mezi lidmi i sám před sebou. Bylo by dobré projít dosavadní život v jeho cykličnosti a najít souvislosti Vašeho počínání a toho, co se Vám „děje“. Astrologie to může zprostředkovat. LA (21.8.04)


wwwnick, 17.9.2007 +
dotaz: Vážená paní Axmannová! Nevím, zda mi pomůžete, mám takovou prosbu, nebo spíš dotaz.

Je mi 21 let (dat.nar. 4.12.1982- znamení Střelec). Před měsícem jsem se rozešla s přítelem ve znamení Lev.
Doma jsem si studovala různé knížky o znameních.Co se týče Lva,hodně toho na něj sedělo..
Teď jsem začala chodit s klukem ve znamení Panny(18.9.1979).
Vypadá to,že mě má rád,ale mrzí mě jedna věc.Moc to nedává najevo.Zdá se mi,že to bere jako samodřejmé že spolu chodíme,neprožívá takovou tu zamilovanost...
Nevím,jestli Vám nepíšu hlouposti,jen by mě to zajímalo,je tohle chování u Panny normální?také jsem se dočetla, že jsou Panny absolutně věrné.
Ale nejsou romantické.Že romantická dívka bude dlouho čekat.Ale pokud bude trpělivá dočká se lásky, která nikdy neuhasne a bude pořád tak intenzivní.Bohužel já jsem romantik.A proto mě jeho chování mrzí.
Myslíte, že to, co se píše o jednotlivých znameních je pravda?
Děkuji Vám předem za odpověď. Přeji hezký zbytek dne. Veronika Hrabová

odpověď: Veroniko, určitě byl důvod, proč jste se vy dva potkali. Jestli si vzpomenete na den, kdy jste se seznámili nebo začali spolu chodit, můžete si uvědomit, jakou potřebu, jakou mezeru vám v tu chvíli zaplnil. Můžete se zamyslet nad tím, co jste v tu chvíli přinesla Vy jemu. Jestli to, co vás spojilo, je dostatečný impuls pro to, abyste se oba učili mít rád jeden druhého, máte šanci. Romantika má mnoho podob, zatím se vy dva asi moc neznáte. Jestli se Vám nechce utrácet za astrologický rozbor, opravdu se v duchu vraťte k sobě samé na úplném počátku vztahu a poctivě uvažte, o co vlastně šlo. Přeju vám rozum a důslednost
Nevím, jaké knihy jste četla, ale je dobré nezapomínat, že máme 10 planet. LA (20.8.04)

strana 399-390 | 389-380 | 379-370 | 369-360 | 359-350 | 349-340 | 339-330 | 329-320 | 319-310 | 309-300 | 299-290 | 289-280 | 279-270 | 269-260 | 259-250 | 249-240 | 239-230 | 229-220 | 219-210 | 209-200 | 199-190 | 189-180 | 179-170 | 169-160 | 159-150 | 149-140 | 139-130 | 129-120 | 119-110 | 109-100 | 99-90 | 89-80 | 79-70 | 69-60 | 59-50 | 49-40 | 39-30 | 29-20 | 19 | 18 | 17 | 16 | 15 | 14 | 13 | 12 | 11 | 10 | 9-0 | Archiv

Novější dotazy  |  Starší dotazy 

Zpět  Přihlašte se  Registrujte se 

Astroložka

Propagujte i svojí stránku